Regeneracja deski rozdzielczej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • giboon1989
    Classic
    • 2010
    • 31

    Regeneracja deski rozdzielczej

    zwolin, tak samo. Jeśli zgłosisz takie wykroczenie nie musisz nawet mieć filmu. Wystarczą Twoje zeznania. Jeśli uda się ustalić kto mógł popełnić to wkroczenie, zostanie on wezwany i albo się przyzna i zakończy się na MKK/pouczeniu, albo sprawa zostanie skierowana do sądu. Oczywiście ogólnie mówiąc. Film jest dużą "podpórką" dla funkcjonariuszy i sądu, jednak nie nie jest decydujący.

    Zamieszczone przez zwolin
    W...ol rozwiązał jego wszystkie problemy.
    dobrze że nie spowodował Tobie nowych...
  • granacik
    Ambiente
    • 2009
    • 249

    #2
    Regeneracja deski rozdzielczej

    Cześć,

    Mam w rodzinie Citroena C4 Grand Picasso z 2008 r. Auto jest po wypadku, wystrzeliły poduszki z kokpitu. Poszukuję firmy, która dobrze zregeneruje taką deskę (dwukolorowa). Chodzi o to aby włożyć nowe poduszki i zregenerować deskę tak aby wyglądała jak nowa.

    Czy macie jakiś sprawdzonych fachowców? Najlepiej z Warszawy lub generalnie mazowieckiego chociaż nie koniecznie.

    Komentarz

    • Agamek12
      RS
      S_OCP Member
      • 2006
      • 9935
      • Ford

      #3
      FlockArt działa na rynku ponad 10 lat. Nasza specjalizacja to flokowanie tworzyw sztucznych, mebli (szuflad), wytłoczek, opakowań i metalu. Lwią częścią naszej działalności jest motoryzacja: świadczymy takie usługi jak: flokowanie deski rozdzielczej, zmiana koloru podsufitki, zabudowa zegarów, spawanie plastiku.

      Kiedyś na jakimś forum czytałem, że dość dokładnie przykładają się do roboty, a efekty mają niezłe...
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz

      • Superbman
        Ambiente
        • 2006
        • 208

        #4
        granacik, kiedyś trochę miałem do czynienia z tematem desek i niestety nie polecam Ci regenerowania deski rozdzielczej, o ile po samej robocie może to wyglądać nieźle o tyle po kilku, kilkunastu miesiącach, pod wypływem temperatur słońca to wszystko zacznie się babrać :x
        252/555

        Komentarz

        • granacik
          Ambiente
          • 2009
          • 249

          #5
          Superbman, no właśnie z tym jest różnie podobno. Zależy jak kto zrobi. Kolega wyżej wspomniał o flokowaniu, czytałem o tym ale z tego co rozumiem widać wtedy że deska jest regenerowana. Chodzi o to aby nie było śladu bo wiem, że będzie mnie to drażnić.

          Komentarz

          • Agamek12
            RS
            S_OCP Member
            • 2006
            • 9935
            • Ford

            #6
            No to może poprostu sklej zaślepkę poduchy i deskę pokryj skórą lub innym materiałem - inaczej sobie nie wyobrazam naprawy. No chyba ze wystarczy Ci przyklejenie zaślepki taśma malarską lub czymś podobnym...
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz

            • 4kwiatek
              Ambiente
              • 2008
              • 228

              #7
              Hi...

              Widziałem deskę zregenerowaną w Chryslerze. Gdyby nie to że wiedziałem że jest klejona - to pomyslałbym że to jest orginalne cieniowanie pod własnie poduszkę... Tylko pytanie czy taka regenerowana zadziała prawidłowo ? Bo widziałem Subaru gdzie chyba była jakaś naklejka na desce... Poduszka wyszła przez szybę i leżała na masce. Nie wygladała tak jakby chroniła pasażera...

              Pozdrawiam...
              Kwiatek...

              Komentarz

              • genesis
                Ambiente
                • 2010
                • 232

                #8
                Zamieszczone przez 4kwiatek
                Poduszka wyszła przez szybę i leżała na masce. Nie wygladała tak jakby chroniła pasażera...
                To się nazywa poduszka chroniąca pieszych
                DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

                Komentarz

                • Superbman
                  Ambiente
                  • 2006
                  • 208

                  #9
                  granacik, po kilku tygodniach od zrobienia ok,ale poszukaj w necie jak to wygląda po jakims czasie,bo wtedy oprócz tego,że będzie Cię drażniło to jeszcze będziesz miał problem przy sprzedaży. Jak swojego czasu sprzedawałem deski do VAGów, to własnie kilka poszło do aut,których wlaściciele zlisili się na kilka stówek i zregenerowali a potem był problem..a i tak kupili u mnie nową.Rzuciłem okiem na ceny desek na allegro i imo warto kupić całą deskę.

                  Pozdro :!:
                  252/555

                  Komentarz

                  • granacik
                    Ambiente
                    • 2009
                    • 249

                    #10
                    Superbman, Cała deska to w przypadku tego auta koszt niestety od 3-4 tys. :?

                    Komentarz

                    • Agamek12
                      RS
                      S_OCP Member
                      • 2006
                      • 9935
                      • Ford

                      #11
                      Obszyj skórą - sądzę, że firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz samochodów chętnie Ci pomogą...
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz

                      • Superbman
                        Ambiente
                        • 2006
                        • 208

                        #12
                        granacik, faktycznie w Wawie ta oferta wygląda słabo, nie wiem jak stoisz z czasem ,ale może warto się przejechąc w jakiś weekend po np coś takiego http://allegro.pl/deska-rozdzielcza-...271020273.html - to ogłoszenie pierwsze z brzegu z lepszą ceną.

                        Pozdrawiam
                        252/555

                        Komentarz

                        • granacik
                          Ambiente
                          • 2009
                          • 249

                          #13
                          Superbman, w takim przypadku nie zawężam poszukiwań jedynie do Warszawy, będę szukał wszędzie. Ta akurat co wskazałeś nie pasuje bo moja jest dwukolorowa i ma strefową automatyczną klimę - sterowanie na krawędziach deski, ale dzięki.

                          Komentarz

                          Pracuję...